UBYTOVÁNÍ

Tip na ubytování

Ubytování v rámci nabízených služeb přímo nezprostředkovávám. Rád ti s jeho zajištěním pomůžu, nebo poradím. Chci ti zde nasdílet tři zaručené tipy na ubytování. S majiteli apartmánů velmi dobře vycházím a ujistili mě, že klienty SURFUP vřele uvítají. Věřím, že si vybereš. Ve dvou ze tří uvedených apartmánů jsem v uplynulých letech bydlel a byl jsem velmi spokojený.

Kouremenos Beach apart.

50 metrů na pláž, 20 minut do Palekastra, jen 5 minut chůze po pláži od půjčovny Freak. Jen pár kroků od restaurace, která nabízí výhled na pláž. Apartmány Fotini jsou hned vedle. Svou polohou jsou v nejžádanější části Kouremenos, kterou vyhledávají také běžní turisté. Přesto nabízí soukromí. V červenci a srpnu jsou často poměrně obsazené, proto je nutno rezervovat včas.

Fotini apartments

Fotini se nechází pár desítek metrů od KouremenosBeach apartments. Pláž je vzdálená asi 70 metrů. Do centra Palekastra je to asi 20 minut a ke škole Freak jen 5 minut chůze po pláži. Jsou obklopeny olivovým hájem, který je chrání před větrem. Součástí apartmánů je velký gril, který můžete kdykoli využít. Jedny z nejlepších apartmánů na pláži.

Rousolakos apartments

Apartmány nejsou přímo u pláže, ale jsou uprostřed olivových hájů. Na pláž Hiona (zátoka pod Kouremenos) je to asi 5 minut pěšky. Do centra Palekastra asi 10 minut pěšky. K půjčovně Freak je to pěšky trošku dál. Ideálně jezdit autem nebo na skůtru (autem 5 minut). Velkou výhodou Rousolakos je velký bazén se sladkou vodou a fakt, že tě tady nebude nikdo a nic rušit.