O mně

  • Marek Vejrosta
  • 33 let ( z toho windsurfing 15 let)
  • 7 let instruktor windsurfingu (jako student)

Vzdělání a profese

Vystudoval jsem ekonomii a management, ale už během studia jsem tíhnul k IT, kde působím dodnes. SURFUP je pro mě naplněním osobní vize. Mám to velké štěstí, že mi rodina, kolegové v IT i zákazníci vychází natolik vstříc, abych mohl svůj projekt realizovat. V obou oblastech je pro mě klíčový spokojený zákazník.

Rodina

Vychováváme malou budoucí serfařku (3) a ještě menšího serfaře (1). Musí s námi obytným autem podnikat výpravy za větrem, ale nevypadá to, že by jim to nějak vadilo, spíš naopak. Žijeme v Praze, ale pocházím z Břeclavi, tak pořád váhám, jestli je homespot ještě pořád Pavlov, nebo  už jsou to Nechranice. Nebo vlastně Kouremenos, kde najezdím poslední dobou bezkonkurenčně nejvíc?

Zájmy

Windsurfing na prvním místě a pak dlouho nic. Intenzivně jsem se věnoval  squashi a softbalu, ale od cca 17 let všechno válcuje windsurfing. Hlavně díky bráchovi Víťovi, který to k nám domů přitáhl. A pak taky díky Aleši Kaczurovi (zakladatel F4), kde jsem se vše naučil a roky u školy F4 působil. Nejoblíbenější disciplínou je aktuálně určitě slalom.

Kontakt

MAREK VEJROSTA

+420 723 239 893

marek@surfup.cz

https://www.facebook.com/surfup.cz

Chci se zeptat

Pokud ti není něco jasné, nebo se chceš na cokoli zeptat, pak neváhej a napiš.