KURZY

Zvol si úroveň

Kurzy jsou rozděleny na dvě výkonnostní kategorie - začátečníci a pokročilí. Zásadní rozdíly při výuce jsou dva - použité vybavení a obsah výuky. Pokud si nebudeš jistý, kam se správně zařadit, neváhej se ozvat, rád ti sdělím další detaily a pomůžu vybrat.

Začátečníci

Začínáš od nuly, nebo oživuješ dávno zapomenuté. Chceš získat kvalitní základy na začátečnickém vybavení a po tomto kurzu přeskočit na karbonové prkno?

Pokročilí

Máš už něco za sebou a chceš se zdokonalovat ve skluzu, jíždě v poutkách, obratech, vodním startu... A nebo máš úplně jiný specifický požadavek?

Kapacita kurzu

Zakládám si na individuálním přístupu, proto je maximální počet účastníků v kurzu striktně omezen na 6 osob. Předem se omouvám těm, které budu muset kvůli limitované kapacitě odmítnout, nebo nabídnout alternativní termín.

Délka kurzu

Začínáme vždy v neděli dopoledne a končíme v sobotu odpoledne. Kurz trvá 7 dnů, výuka probíhá 6 dnů. Jeden den je určen pro dobití energie. Obvykle úterý, nebo středa, to rozhodneme společně podle předpovědi větru a stavu tvých fyzických sil. Samozřejmě můžeš trénovat individuálně, v tom ti nikdo bránit nebude.

Organizace dne

Výuka je rozdělena na dopolední a odpolední blok, každý o délce dvou hodin (4 hodiny výuky denně). Dopoledne začíná teorií na pláži s využitím trenažeru. Pak už jdeme společně na vodu. Tam dochází k drobným korekcím a ukázkám. V mělké vodě u břehu pak řešíme individuální porady, aniž bychom museli materiál vynášet z vody. Odpoledne je různorodější a více individuální. Nevyhneš se ani natáčení a následným videoanalýzám tvojí jízdy. Na přesném čase bloků se vždy ve skupině dohodneme v závislosti na větru, a tvých osobních preferencích.

Kdo tě bude učit

SURFUP je výhradně "one man show". S jiným instruktorem než se mnou (Mára) se nesetkáte. Na pláži ti kromě mě s výběrem a přípravou materiálu pomůžou i kluci ze stanice Freak, kteří jsou velmi ochotní. Navíc zkušení jezdci, což není v jiných půjčovnách zcela běžné.